Komple Tadilat Anahtar Teslim Uygulamalar

Komple Tadilat

Anahtar Teslim Uygulamalar

Şahin Mimarlık tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri Binanızın dış cephe sıvaları, pencerelerini, boya badana işlerinizi, ısı yalıtım işlerinizi, saçaklar, oluklar, bina içinde istenilen tüm tadilat işlerinizi uzman ekibimizce size yepyeni bir bina teslim edeceğimize, yaptığımız işçilik ve kullandığımız malzemeden memnun kalacağınıza şimdiden söz vermekteyiz. Tadilatı yapılacak binanızın keşfini çıkarıyor, size ürün ve malzeme alternatifleriyle birlikte çeşitli seçenekler sunuyoruz. Daireniz ya da binanız içerisinde ve dışarısında yapılması gereken tüm tadilat işlerinizi yapıyoruz. Yaşadığınız yerde tadilat gerektiren yerlerin sürekli o şekilde kalması çevrenizdekilere ve size rahatsızlık vermeye başlar. Bütün bina tadilat işlerinizde bizi arayınız, tadilat işlerinizi Şahin Mimarlık tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri’nin uzman ve güvenilir ekibine bırakın rahat edin!

 

Telefon:0212 945 11 46
Ücretsiz Keşif,Müşteri Hizmetleri:0850 480 11 45
Mobil Destek:0532 691 11 45

 

 

Şahin Mimarlık tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri

Tadilat,onarım,bakım ve komple anahtar teslim yenileme projelerinizde bizden fiyat ve teklif almadan “Dekorasyon” yapmayınız!

Şahin Tadilat ve Dekorasyon olarak hizmet kalitemiz ve referanslarımızda iddalıyız, lütfen bizden teklif almadan tadilat yaptırmayınız!

Increase Page Rank

 

 

banyo-modelleri-2016

banyo-modelleri-2016

sade-asma-tavan-modelleri-2016

sade-asma-tavan-modelleri-2016

Gömme Dolap Modelleri

Gömme Dolap Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google+